İşte Kobi Hakkında

İşte Kobi Hazır Web Sitesi

İşte Kobi 2004 yılından günümüze kobilerin web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren bir sitedir. İşte Kobi ülkemiz kobi talepleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir hazır web sitesi sistemidir. Birbini tekrarlayan kobi talepleri tek bir site altında toplanmış, özelleştirilebilen tasarımlarla kodlanarak İşte Kobi Hazır Web Sitesi yazılımı hazırlanmıştır.

Hazır web sitesi günümüzde kobilerin uygun fiyata web sitesi sahibi olmak için çokça rağbet ettiği br web sitesi çözümüdür. Ancak fiyatı uygun gibi sunulan her ürün / hizmette olduğu gibi uygunu ararken aldanmamak için kobilerin dikkatli davranması önemlidir. Özellikle konu hazır web sitesi olduğunda en önemli kriter hazır kod kullanılarak yapılmış açık kaynak kodlu sistemler ile tamamen özel olarak geliştirilmiş sistemlerin birbirine karıştırılmamasıdır.

İşte Kobi Hazır Web Sitesi sistemi tamamen özel kodlama yapılarak hazırlanmış yönetim paneli tamamen Türkçe olarak hazırlanmış bir web sitesi sistemidir.

Özel web sitesi ile Hazır web sitesi arasındaki en büyük farkı merak edenler içinde özel web sitesi tasarımında web sitesi dosyalarını taşıyarak başka sunucuda yayınlama imknaı varken hazır web sitesi sistemlerinde genellikle web sitesi dosyalarının taşınması mümkün değildir.Neden İşte kobi sorusuna verecğimiz birçok yanıt var, hazır web sitesi konusunda memnuniyet garantili hizmet için bize ulaşabilirsiniz.


İşte Kobi TTR Bilişim hizmteleri tarafından hazırlanmış ve satışa sunulmuş hazır web sitesi yazılımıdır.Başlıca Hizmetler
Web Sitesi Tasarımı
Online Tahsilat Yazılımı
MTHS
Toplu Mail Gönderimi

olarak sayılabilir.

İşte Kobi

İşte Kobi, kobiler için ekonomik web sitesi çözümleri sunmaktadır. İşte Kobi markası 2004 yılında kobileri hedefleyen bir marka olarakl oluşturulmuş ve kobiler tarafından da kabul görmüş bir hazır web sitesi markasıdır, bundan dolayıdır ki birçok firma google arama motorunda hazır web sitesi aramak yerine İşte Kobi kelimesi ile arama yaparak hazır web sitesine ulaşmaya çalışmaktadır.

İşte Kobi markası ile sunmaktaolduğumuz Hazır Web Sitesi sistemi tamamen kobilerin nelere ihtyaç duyabileceği göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. ithalat yada ihracat yapan kobilerin en çok ihtyaç duyduğu yabancı dilde yayın imkanı sağlayan hazır web site alt yapısı ile 8 yabancı dile kadar yauın yapılabilir.
İşte Kobi kullanıcı dostu web sitesi arayüzü ve en önemlisi kolayca kullanılabilen web sitesi yönetüm paneli ile web sitenizi her zaman güncel tutabilirsiniz. Web sitesinde müşterilerinize herzaman güncel içerik sunuyor olmanız web sitenzin sürekli artan ziyaretçi sayısına sahip olmasında büyük bir etken olacaktır. Ayrıca güncel içeriği sahip web siteleri arama motorları açısında da büyük avantaja sahiptirler.

Arama motorlarında istediği sonucu alamayan siteler genellikle kobileri memnun etmez. SEO uyumlu yada SEO dostu olarak anılan arama motoru uyumlu kodlanmış ve içerik girişleri yapılmış siteler yeni müşteriler bulunmasına sebep olacağından kobilerin web sitesinden ilk beklentisi genellikle SEO uyumlu olmasıdır. İşte Kobi hazır web sitesi her sayfasına özel SEO ayarı yapılabilecek şekilde hazırlanımştır. İşte Kobi Hazır web sitesinde bulunan her sayfaya özel META TAG diye adlandırılan etiketlerle google tarafından daha rahat okunmasını ve içeriklerinin tasnif edilmesini sağlayabilirsiniz.

Başlıca hizmetlerimiz arasında web sitesi tasarımı, Katalog Tasarımı, MTHS Hizmeti, gelmektedir.

 

İşte Kobi Hakkında